Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Seznámení s We-Vibe 2. generace

Seznámení s We-Vibe 2. generace

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4

Pokud máte rádi erotické pomůcky a rádi s nimi experimentujete, rozhodně se začtěte do tohoto článku a budete příjemně překvapeni novým We-Vibe 2. generace, který je bez diskuzí opravdu jedinečný.

We-Vibe II je netradiční vibrátor, který dokonale uspokojil již několik miliónů žen. We-Vibe je vibrátor atypického tvaru, který dokáže přivést pocit maximálního blaha a uspokojení. Celková délka vibrátoru We-Vibe je osm centimentů a maximální průměr samotného vibrátoru jsou tři centimetry. Na vibrátoru We-Vibe je netradiční tvar – nepřipomíná totiž penis jako většina vibrátorů pro dámy.

NOVINKA : WeVibe II k dostání v barvě Ruby (červená), Teal (modrozelená) i původní modrá

We-Vibe II má atypický tvar, který dokáže masírovat klitoris, ale také dosáhnout dokonalého orgasmu, který bude způsobený jemním otíráním o bod G, který je pro ženy tolik eroticky naladěný. K análnímu používání se vibrátor We-Vibe nedoporučuje, ale pokud chcete s vibrátorem experimentovat, není problém. Zkoušet se dá cokoli.

Jak je zde psáno, vibrátor má opravdu atypický tvar a žádné varlata a přísavky, jako jsou u běžně používaných vibrátorů se u nového a jedinečného vibrátoru We-Vibe nevyskytují. Vibrátor je vyvíjen spíše k pocitu blaha a navození jedinečného a dlouhé orgasmu, který si žena může vychutnat každý den.

Při výrobě samotného vibrátoru se používal oblíbený a osvědčený materiál gel, silikon a latex, které jsou jak na dotek, tak na samotné používaní tím nejvhodnějším materiálem, který pro erotické pomůcky může být.

 

 

Pokud tedy máte dost obyčejných vibrátorů, které jsou ohrané jak svým designem, tak i použitém, neváhejte a vyzkoušejte revoluční We-Vibe, který dokáže navodit několik opravdu dlouhých orgasmů za sebou. Objednejte si tohoto 62 gramového „prcka“ a zpříjemněte si nejeden den a nejednu noc, kdy budete tento jedinečný vibrátor používat. Budete opravdu příjemně překvapeni a nikdy nebudete chtít zpětně používat ty „zastaralé“ vibrátory. We-Vibe je prostě pecka!

Na našem webu wevibe2.cz Vám představíme všechny je funkce a programy We-Vibe vč. názorného videa, vysvětlíme a názorně ukážeme použití We-Vibe v praxi, přidáme několik povídek a příběhů, najdete zde také recenzi a test We-Vibe a rovněž nabídneme možnost výhodné objednávky s okamžitou expedicí, poštovným a dárky zdarma.

V nabídce máme také jiné vibrátory pro ženy - vše s instruktážními videi.

 


Diskuse (92 komentářů)

Biker, (25. 01. 2010 08:17) Reagovat
Tak já jsem tenhle vibrátorek koupil manželce k vánocům a je fajn. Není to sice úplně super_mega_extra zázrak, ale určitě můžu doporučit. Když wevibe používáme při sexu, mně osobně to nic moc nedělá, ale manželka je v sedmém nebi :roll:
Kamila, (05. 03. 2010 14:26) Reagovat
A jak na tom byla manželka před we-vibe? Mám problém s orgasmem při styku, zajímalo by mě, jestli s ním jde dosáhnout zásadní změny.
mAxik, (28. 04. 2010 13:28) Reagovat
Tobě konkretně odpovím.. i holku s těžším zdoláváním orgasmu to hodí docela do jiný roviny,, mám to vyzkoušený v praxi a funguje. opravdu, investice vyšší ale praktická. není to vyjmečně nesmysl.
VLASTA, (19. 03. 2012 09:21) Reagovat
Já si také myslím, že we-vibe je tak důmyslně propracovanou pomůckou, že se hodí i pro ženy, které hůře dosahují orgasmu. Já to mám tak napůl - nejsem zrovna organistická, ale při větší snaze orgasmu dosáhnu. Nu a s we-vibe snad vždycky.:)
Biker, (25. 01. 2010 08:18) Reagovat
Ještě doplním, že máme verzi wevibe verzi 2, tzn. s těmi vibračními programy navíc.
PAJA, (06. 04. 2012 09:02) Reagovat
Ale pokud se nemýlím, tak je i verze 3 ne? Nevíte někdo jaký je mezi nimi cenový rozdíl a v čem je trojka vymakanější?
LISA, (16. 04. 2012 08:33) Reagovat
Já mám doma We-vibe 3 a fakt dobrá mašinka. sice nevím, o kolik je lepší než dvojka, protože nemůžu srovnávat, ale s tou trojkou jsem fakt spokojená.
RuzovySlon, (28. 01. 2010 08:23) Reagovat
Názory skutečných uživatelů najdete na https://www.ruzovyslon.cz/we-vibe/#hodnoceni
Tom, (13. 02. 2010 20:00) Reagovat
Koupil jsme wevibe jako dárek manželce k zítřejšímu valentýnu, tak dám potom vědět jaký jsem měl úspěch a jak to funguje :D
KAROLÍNA, (31. 01. 2012 13:11) Reagovat
Tak je to skoro rok a žádná reakce, jaká byla zkušenost. Asi tak velká, že už není čas o tom psát...:)
mee, (16. 03. 2010 08:05) Reagovat
lidi vezměte si, že kupujete pomůcku za 2000 a ani není na dálkové ovládání...asi to spoustě lidem nevadí,ale přijde mi to jako nedostatek
ANKA, (26. 01. 2012 18:26) Reagovat
Tak pokud je to, že není na dálkové ovládání jediným nedostatkem, tak mi to nevadí...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty