Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Seznámení s We-Vibe 2. generace

Seznámení s We-Vibe 2. generace

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4

Pokud máte rádi erotické pomůcky a rádi s nimi experimentujete, rozhodně se začtěte do tohoto článku a budete příjemně překvapeni novým We-Vibe 2. generace, který je bez diskuzí opravdu jedinečný.

We-Vibe II je netradiční vibrátor, který dokonale uspokojil již několik miliónů žen. We-Vibe je vibrátor atypického tvaru, který dokáže přivést pocit maximálního blaha a uspokojení. Celková délka vibrátoru We-Vibe je osm centimentů a maximální průměr samotného vibrátoru jsou tři centimetry. Na vibrátoru We-Vibe je netradiční tvar – nepřipomíná totiž penis jako většina vibrátorů pro dámy.

NOVINKA : WeVibe II k dostání v barvě Ruby (červená), Teal (modrozelená) i původní modrá

We-Vibe II má atypický tvar, který dokáže masírovat klitoris, ale také dosáhnout dokonalého orgasmu, který bude způsobený jemním otíráním o bod G, který je pro ženy tolik eroticky naladěný. K análnímu používání se vibrátor We-Vibe nedoporučuje, ale pokud chcete s vibrátorem experimentovat, není problém. Zkoušet se dá cokoli.

Jak je zde psáno, vibrátor má opravdu atypický tvar a žádné varlata a přísavky, jako jsou u běžně používaných vibrátorů se u nového a jedinečného vibrátoru We-Vibe nevyskytují. Vibrátor je vyvíjen spíše k pocitu blaha a navození jedinečného a dlouhé orgasmu, který si žena může vychutnat každý den.

Při výrobě samotného vibrátoru se používal oblíbený a osvědčený materiál gel, silikon a latex, které jsou jak na dotek, tak na samotné používaní tím nejvhodnějším materiálem, který pro erotické pomůcky může být.

 

 

Pokud tedy máte dost obyčejných vibrátorů, které jsou ohrané jak svým designem, tak i použitém, neváhejte a vyzkoušejte revoluční We-Vibe, který dokáže navodit několik opravdu dlouhých orgasmů za sebou. Objednejte si tohoto 62 gramového „prcka“ a zpříjemněte si nejeden den a nejednu noc, kdy budete tento jedinečný vibrátor používat. Budete opravdu příjemně překvapeni a nikdy nebudete chtít zpětně používat ty „zastaralé“ vibrátory. We-Vibe je prostě pecka!

Na našem webu wevibe2.cz Vám představíme všechny je funkce a programy We-Vibe vč. názorného videa, vysvětlíme a názorně ukážeme použití We-Vibe v praxi, přidáme několik povídek a příběhů, najdete zde také recenzi a test We-Vibe a rovněž nabídneme možnost výhodné objednávky s okamžitou expedicí, poštovným a dárky zdarma.

V nabídce máme také jiné vibrátory pro ženy - vše s instruktážními videi.

 


Diskuse (92 komentářů)

Monika, (05. 06. 2012 18:31) Reagovat
Ahoj, přemýšlím o koupi we-vibe2, mám problém s dosažení orgazmu s přítelem se mi ho nikdy dosáhnout nepovedlo. Chci se zeptat, jaké zkušenosti s ním máte vy v podobné situaci?? Díky
Arsinoe, (07. 09. 2012 06:55) Reagovat
V tomto případě bych myslím zvolila nějaký vibrátor s vyšším výkonem, než je We-Vibe. Já také orgasmu nedosahuji snadno a s We. Vibe se mi to bohužel nepodařilo ani jednou :sad: Zato s většími vibrátory problém nemám nikdy.
Mir33, (28. 09. 2012 19:46) Reagovat
Já tedy na We-vibe nedám dopustit, ale je fakt, že každá ženská to má jinak a co může pro někoho bejt úžasný, nemusí jiný holce stačit. Vibrátorů je naštěstí mraky.
Mrs., (18. 10. 2012 10:16) Reagovat
Tak já myslím, že je to o tom ,co každé ženě vyhovuje. Já we-vibe mám doma a nedělá mi problém se s ním udělat.
kikta, (30. 10. 2012 10:32) Reagovat
ahoj spíš by mě zajímalo co na to chlapi?je to pro vás lepší? my máme opačnej problém já mám orgasmus hned a můj ho při styku nemůže dosáhnout...
mirray, (30. 11. 2012 18:01) Reagovat
Jak co na to chlapi? To jako ohledně we-vibe2? Já myslela, že je to erotická pomůcka určená jen ženám...My to s partnerem máme vcelku vyvážený. Ani jeden nemáme problémy se udělat, ale zase že bylo hned, to taky ne.
Alexa, (17. 06. 2013 06:48) Reagovat
Možná kikta myslí co na chlapi, aby se udělali dřív. Je to zajímavé. to má asi málo páru, že se ženská udělá dřív než chlap. U nás to také je, ale vyloženě kvůli tomu, že můj partner na mě "čeká".
Venca, (23. 12. 2012 12:08) Reagovat
Koupil jsem něco takovýho (asi zrovna tenhle model), nebo možná tu jedničku, to přesně nevím, partnerce před rokem a myslím, že jsem jí fakt udělal radost. Moc to nepoužíváme při společnejch hrátkách, ale ve svém soukromí to asi používá.
M.S., (20. 03. 2013 09:27) Reagovat
Já když jsem měla dostat vibrátor od svého přítele, tak jsem se také těšila na nějaký takový modýlek, ale nakonec jsem dostala toho nejlevnějšího a obyčejnýho. Ne že by nebyl špatný...,ale když čtu o wevibe2, tak si ho asi pořídím.:)
sis, (26. 03. 2013 11:16) Reagovat
Partner mi také nedávno udělal radost vibrátorem. Přemýšlím, že bych mu to oplatila, ale vůbec se v sortimentu erotických pomůcek pro muže nevyznám. Neporadil by mě někdo?
Hanka, (20. 05. 2013 08:51) Reagovat
Nějaký masturbátor z imitace opravdové kůže? Myslím, že to by byl dobrý nápad. I když...Jestli z toho chceš také něco mít, možná by bylo dobré pořídit návlek na penis. Jejich nabídka je velká a některé kousky jsou fakt zajímavé. Ani to není nějak zvlášť drahé.
Jenda, (10. 04. 2013 06:46) Reagovat
My i při společných hrátkách. Baví mě tím dráždit partnerku. Rajcuje mě, když vidím, jak jí to rozpálí.
Alexandra, (18. 04. 2013 04:59) Reagovat
To mi také říká partner...že ho dráždí, když si to dělám sama - ať už rukou nebo erotickou pomůckou. Je to fajn předehra.
Jirka, (23. 04. 2013 06:30) Reagovat
To jsme na tom stejně. Taky mě to vždycky nadráždí. Hlavně rád zkouším různé hrátky a stále objevujeme něco nového, co jí více rozpálí. Je to super.
Vercha, (25. 04. 2013 06:29) Reagovat
To asi hodně chlapů. Můj přítel mi také říká, že ho neskutečně rajcuje, když si to dělám sama, ať už s erotickou pomůckou nebo bez ní.
Darek, (27. 06. 2013 12:26) Reagovat
Podle mě to rajcuje každýho chlapa. Také rád sleduju partnerku, když si hraje se sebou.:)
danielka, (23. 07. 2013 06:37) Reagovat
Nejen každého chlapa. Když si hrajeme, tak také občas před sebou masturbujeme s partnerem, a to mě také baví na něj koukat. Vzrušuje mě to.
Jarča, (08. 10. 2013 06:23) Reagovat
Já si tedy nedokážu představit, že by si to můj partner dělal přede mnou. tyhle věci tedy nepraktikujeme. Když předehra, tak se mazlíme navzájem.
Hedvika, (11. 07. 2014 16:49) Reagovat
Přede mnou se jednou partner "dodělával". Přišlo mi to dost trapný. Měla jsem z toho pocit, jako bych mu to nedokázala udělat, protože nejdřív mě nechal, aby mu to dělala já a pak řekl, že to bude rychlejší, když si to udělá sám. to je fakt úroveń.
Mirka, (13. 02. 2014 05:42) Reagovat
Ale jo...mě taky, když mě třeba dráždí a sám si to u toho dělá...Ne že by to trvalo nějak dlouho, ale je to vzrušující. Jinak jsem ani nevěděla, že existuje něco jako párový vibrátor. Láká mě to zkusit.
Jitka, (01. 12. 2014 05:19) Reagovat
Zkus, zlvášť když už jsou dva spolu dlouho, tak to chce něčím milostné radovánky oživit a tohle fakt dá sexu nový rozměr.
Zita, (29. 04. 2015 13:16) Reagovat
Sem tam (docela často) si kupujeme s partnerem různé erotické hračky. Tenhle vibrátor máme doma už asi dva roky a pořád se k němu rádi vracíme. Je to asi nejlepší erotická pomůcka, kterou jsme kdy měli.
Uli, (09. 06. 2015 13:09) Reagovat
Oživit se to dá snad i jinak, než když člověk kupuje různé hračky. Já myslím, že hlavní oživení by mělo vycházet od těch dvou - vymýšlet nové věci, něco spolu intenzivněji podnikat atd. Touto cestou bych chtěla jít já s manželem, až si zevšedníme, protože i když je to teď ještě super, nedělám si iluze, že to nepřijde.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty