Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Příběhy Neskutečné hrátky s manželkou a We-Vibe

Neskutečné hrátky s manželkou a We-Vibe

Jsem pětadvacetiletý úspěšný podnikatel a svou ženu miluji již pět let. Ano, před pěti lety jsme měli opravdu krásnou svatbu, kterou jsme si báječně užili. Od té doby se změnila spousta věcí, které stojí za zmínku. Jak jsem psal výše, jsem podnikatel v jedné velice prosperující firmě. Takže Vám je zřejmě jasné, že jsem byl spíše v práci, než doma s manželkou a malou, tříletou Natálkou.Někdo by řekl, že když trávím neskutečné množství času v práci a na manželku nemám moc času, najde si nějakou „bokovku“ na příjemné večery. Peníze jsem neřešil. Manželka si na svůj život prakticky nestěžovala. Platil jsem jí veškerou kosmetiku, solárko, účty za telefon a další neskutečnou spoustu věcí, které si nakoupila. Abych pravdu řekl, bylo mi to úplně jedno. Peníze jsem opravdu neřešil a všechno jí do posledního zaplatil. Osobně jsem měl strach, že si manželka najde nějakého mladého a svěžího králíčka na postelové dovádění.

Přeci jenom, pětadvacetiletá žena je plná touhy, chuti k sexu a různému dovádění v posteli, ale já když jsem přišel z práce domů, najedl jsem se, pozdravil s malou Natálkou a doslova padl „hubou“ do peřiny. Manželka uložila malou Natálku, přišla za mnou do postele a já jsem již dávno spal. Ani mi to nějak nedávala najevo, že by se někdy chtěla mazlit, povídat si nad láhví dobrého a kvalitního vína. Sex jsem s ní neměl už několik měsíců. Prakticky jsem na sex po několika hodinách denně, které strávím papírováním v kanceláři neměl ani pomyšlení.

Jednou, když jsem opět v práci platil faktury, které mi připravila manželka, nestačil jsem se divit. Kromě běžných faktur za telefon, internet a další „normální“ věci jsem platil fakturu za necelých deset tisíc. Těch deset tisíc mi bylo opravdu ukradených, ale když jsem se dozvěděl, že platím fakturu ze Sex Shopu s názvem Růžový slon, musel jsem jí trošku důkladněji prozkoumat. Několik opravdu sexy erotických prádel, dále vibrační vajíčka, Venušiny kuličky, ale i vibrátory těch nejrůznějších druhů vč. exoticky znějícího We-Vibe II za poněkud exotickou cenu. Celkem mě zajímalo co mi k tomu manželka řekne. Zaplatil jsem tedy jako vždy fakturu a ač nečekaně jsem v pravé poledne odešel z práce.

Když jsem přijel domů, zeptal jsem se manželky, co si objednávala ze Sex Shopu Růžový slon. Odpověděla mě, že nám koupila hračky, se kterými si chce dnes trošku pohrát. Zeptal jsem se jí, kde je Natálka, ale to už mě táhla do naší opravdu velké a vyvoněné postele. Povalila mě do postele, doslova ze mě strhla můj oblek a pomalinku si začala sundávat svůj růžovoučký župánek. Nestačil jsem se divit, ale když se pomalinku svlékala, zůstal jsem „civět“ na její dokonalé tělo. Když pominu to skvostně erotické a lechtivé prádlo, které si nakoupila v Sex Shopu Růžový slon, její dokonale pevné poprsí a krásně kulaťoučký zadeček. Pomalinku si na mě obkročmo klekla a začala mě vášnivě líbat na krku. Už jen toto mi přišlo strašně krásné, ale to jsem nečekal co se bude dít dále.

koupit-wevibe


Lubrikační gely jsou moderní přípravky zaručující při erotických hrátkách lepší kluznost a příjemnější pocity. Lubrikační gely můžeme rozdělit na vodní a silikonové.
Sáhla svojí ladnou ručkou do šuplíku u postele a vyndala z něj několik hraček, které chce použít. Kuličky, velký černý robertek, nenápadný We-Vibe a pá dalších. Neváhal jsem, povalil jí na druhou stranu postele, sundal jí její krásně krajkované tanga a začal si jemně hrát s její mušličkou. Celá se vlnila a neskutečně krásně vzdychala. Neváhal jsem a pohotově sáhl po vibrátoru We-Vibe. Manželka se nestačila divit, ale spokojeně si lehla, roztáhla své krásně dlouhé nožičky a čekala, jak zareaguji. Vibrátor jsem vzal do ruky a pomalinku jsem jí ho začal zasouvat do její překrásné mušličky. Nestačil jsem se divit, že měla během několika minut opravdu silný orgasmus. Ani minutu jsem nečekal, navlékl si na penis vibrační kroužek, položil manželku na záda a začal jsem jí pomalinku přirážet na již zapnutý vibrační kroužek. Nestačil jsem se divit, ale chtěla víc a víc. Po následných několika orgasmech jsem si řekl, že ještě nemá dost, převalil jí na záda, na ruce jsem si namazal masážní olej a manželku začal masírovat. Byla dokonale uvolněná a maximálně spokojená. Lepší strávené odpoledne jsem již několik let neměl.

Diskuse (3 komentáře)

Bindy, (13. 07. 2010 23:43) Reagovat
Chlapče, NESTAČÍM SE DIVIT... :lol: ale ty máš asi tak 17 let a zkoušíš tady lidem valit klíny do hlavy...! :lol: Už z tvého vyjadřování se dá ledacos vytušit a určitě to nebude vyjadřování, podle tebe, tak veleúspěšného podnikatele. Opravdu mne to pobavilo! S pozdravem Bindy
Spustlinka, (17. 08. 2010 21:15) Reagovat
Milá Bindy,to co napsal ten mladík nebo také možná slečna, která chce tyto věci zažít je jedna věc a ta druhá je to, že výše uvedený text nemohlo napsat 17ti leté třeštidlo. Celý text je velmi kultivovaný a psaný z notným přehledem. Že to co je tam psáno je úplná hloupost, je věc druhá. Ale nechme lidem jejich sny. Měj se fajn Spustlinka
Honza, (17. 09. 2010 21:11) Reagovat
:lol: :lol: :lol: kolik má ta žena zad, že ji stále obrací na záda :lol: :lol: :lol:
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty