Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat

Jak používat

Zde se dočtete pár rad, které mohou zdvojnásobit Vaše potěšení, které zažíváte při používání nového vibrátoru We-Vibe 2. generace.

 

  • Není doporučováno spolu s We-Vibe 2 používat při pohlavním styku lubrigační gel. Nechte všechno přirozeně bez jakýchkoliv gelů a zvlhčovadel. Užívejte si nový vibrátor a objevujte nové věci.
  • Nezvykněte si na jediný programovací stupeň, ale zkoušejte stupně a samotnou intenzitu střídat. Každý orgasmus, který prožijete bude jedinečný a originální. Uvidíte sami, stačí jenom libovolně střídat intenzitu a libovolné programy, které Vám vibrátor We-Vibe nabízí.
  • S vibrátorem můžete zkoušet libovolné polohy, ale není doporučováno zkoušet We-Vibe 2 aplikovat do zadku. Tedy není vhodné jej používat jako anální vibrátor. Kouzlo jeho používání je v tom, že masíruje jednak poštěváček, ale také velice známý a tolik hledaný bod G. Jeho účinkem budete zajisté překvapeni.
  • Jak je psáno o bod výše, polohy se s vibrátorem dají dělat všelijaké, ale pro silný a intenzivní zážitek se doporučuje poloha misionář, tedy klasická a všem zajisté známá poloha. Při této poloze se stimuluje jednak poštěváček, který otírá a masíruje jedna strana vibrátoru. Druhá strana vibrátoru se stará o samotný orgasmus a hlavně o vysílání jedinečných impulzů na bod G.
Venušiny kuličky jsou prastarou erotickou pomůckou. Skládají obvykle ze dvou silikonových koulí, které jsou spojené provázkem. Uvnitř každé venušiny kuličky najdeme druhou, menší kuličku z obvykle pevnémo materiálu, která při pohybu naráží na steny větší a tím rozvibrovává celý její povrch.

koupit-wevibe

 


Pevně věříme, že do budoucna tento skvělý a lehoučký vibrátor vyzkoušíte, oproti staré generaci je nový We-Vibe 2. generace zdokonalen hned v několika směrech. Pří vyvíjení je zde dbáno na komfort, ale hlavně na prožitek ze samotného sexu, který dokáže tento malinký vibrátor způsobit. Vibrátorů je opravdu celá řada. Liší se materiálem, velikostí a hlavně provedením. Ale jedinečný vibrátor We-Vibe 2. generace dokázal brilantně skloubit všechny tyto prvky do 62 gramového „prcka“, který Vás dokáže maximálně potěšit. Milujte We-Vibe 2, on bude milovat Vás!

 


Diskuse (20 komentářů)

VLAĎKA, (30. 07. 2010 18:51) Reagovat
Hned k bohu číslo jedna, sice se používat gel nedoporučuje, ale malinké množství opravdu neškodí. A pokud mohu poradit, nedržte se při zkoušení We-Vibe návodů a manuálů, ale nechte se unést - uvidíte, že se vám bude sex daleko více líbit.. Z vlastní zkušenosti mohu jen a jen doporučit, opravdu. Nechte se unést smysli, zkoušejte nové polohy, rychle, pomalu a to vše několikrát opakujte - a sami uvidíte, že budete příjemně překvapeni. zahoďte tedy návody a zkoušejte podle své fantazie, které se meze nikdy nekladou.
Zdena, (22. 01. 2013 12:53) Reagovat
tak návod je dobré si přečíst, aby se nějakým špatným zacházením vibrátor nepoškodil. Přeci jen nejde o nejlevnější erotickou pomůcku, ale jinak co se týče použití, souhlasím, že na to si každá žena musí přijít sama. Je to dokonalý relax od všech stresů.:)
honza, (13. 11. 2010 23:45) Reagovat
Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je možné s we-vibe používat kondom, zda se nemůže při použití snadno protrhnout. Děkuji za odpověď
Duncan, (20. 01. 2011 21:44) Reagovat
Musím se podělit o radost. Partnerka je na takováto udělátka přímo vysazená - v tom negativním slova smyslu. Pokus o zavedení do vagínky čehokoli vibračního vždy znamenal výbuch smíchu a velmi obtížný návrat k touze. Ani tentokrát to napoprvé nebylo jinak; ovšem po přepnutí na pulsní vibrace se po chvilce ozval jen vzdech "ty jo, ale tohle je fakt hustý", a pak už jen orgasmus. Což - přiznejme si otevřeně - nás pány, velmi baví ! Od té chvíle jsem dokonce zaznamenal i užití W-V partnerkou, samostatná masturbace byl pro ní jev do té doby nevídaný. Náš sexuální život nabral šťávu, těšíme se na něj, spolu s W-V je to sázka na jistotu. A že se třemi dětmi nejde jen o to, aby jen jednoduše spaly, ví jen ten, kdo děti má. Užití W-V je ničím nekalená radost a přímý tah na bránu.
Milovnice, (09. 03. 2011 11:26) Reagovat
Musím říct, že jsem nadmíru spokojená s vibračním kamarádem. Nebýt jeho už bych ani nevěděla jak orgasmus vypadá. Ještě že je máme. ;-)
Lucie, (22. 02. 2013 14:12) Reagovat
U mě také v poslední době nějak sexuální život hapruje, a tak se rozhlížím po nějakém tom vibračním pomocníčkovi a vypadá to, že nakonec zvolím také tenhle. Tedy už jsem si téměř jistá. Jen ještě zvažuju barvičku, ale to už je jen detail...
filip, (29. 12. 2011 09:49) Reagovat
We Vibe je prostě fantastický doporučuji vyzkoušet všem, s partnerem jsme byli úpě v sedmém nebi. Díky za tento vynález
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty