Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat

Jak používat

Zde se dočtete pár rad, které mohou zdvojnásobit Vaše potěšení, které zažíváte při používání nového vibrátoru We-Vibe 2. generace.

 

  • Není doporučováno spolu s We-Vibe 2 používat při pohlavním styku lubrigační gel. Nechte všechno přirozeně bez jakýchkoliv gelů a zvlhčovadel. Užívejte si nový vibrátor a objevujte nové věci.
  • Nezvykněte si na jediný programovací stupeň, ale zkoušejte stupně a samotnou intenzitu střídat. Každý orgasmus, který prožijete bude jedinečný a originální. Uvidíte sami, stačí jenom libovolně střídat intenzitu a libovolné programy, které Vám vibrátor We-Vibe nabízí.
  • S vibrátorem můžete zkoušet libovolné polohy, ale není doporučováno zkoušet We-Vibe 2 aplikovat do zadku. Tedy není vhodné jej používat jako anální vibrátor. Kouzlo jeho používání je v tom, že masíruje jednak poštěváček, ale také velice známý a tolik hledaný bod G. Jeho účinkem budete zajisté překvapeni.
  • Jak je psáno o bod výše, polohy se s vibrátorem dají dělat všelijaké, ale pro silný a intenzivní zážitek se doporučuje poloha misionář, tedy klasická a všem zajisté známá poloha. Při této poloze se stimuluje jednak poštěváček, který otírá a masíruje jedna strana vibrátoru. Druhá strana vibrátoru se stará o samotný orgasmus a hlavně o vysílání jedinečných impulzů na bod G.
Venušiny kuličky jsou prastarou erotickou pomůckou. Skládají obvykle ze dvou silikonových koulí, které jsou spojené provázkem. Uvnitř každé venušiny kuličky najdeme druhou, menší kuličku z obvykle pevnémo materiálu, která při pohybu naráží na steny větší a tím rozvibrovává celý její povrch.

koupit-wevibe

 


Pevně věříme, že do budoucna tento skvělý a lehoučký vibrátor vyzkoušíte, oproti staré generaci je nový We-Vibe 2. generace zdokonalen hned v několika směrech. Pří vyvíjení je zde dbáno na komfort, ale hlavně na prožitek ze samotného sexu, který dokáže tento malinký vibrátor způsobit. Vibrátorů je opravdu celá řada. Liší se materiálem, velikostí a hlavně provedením. Ale jedinečný vibrátor We-Vibe 2. generace dokázal brilantně skloubit všechny tyto prvky do 62 gramového „prcka“, který Vás dokáže maximálně potěšit. Milujte We-Vibe 2, on bude milovat Vás!

 


Diskuse (20 komentářů)

Juliána, (25. 02. 2012 17:54) Reagovat
Dá sa k tomu zohnať náhradný adaptér? Mám We Vibe tiež, ale sťahovala som sa a nejakým nedopatrením sa mi stratil. Je to moja obľúbená hračka preto by bola škoda keby som ju už nemohla používať.
Magdaléna, (28. 01. 2013 15:08) Reagovat
jj, adaptér si můžete dokoupit zvlášť. Myslím, že dokonce na těhle stránkách je informace o tom, že je to možné. Pokud si to nepletu s jinými...
Sylva, (31. 01. 2013 18:44) Reagovat
Když mě we-vibe koupil partner netušila jsem, jak moc to může být kreativní pomůcka. Postupně objevujeme nové možnosti, jak we-vibe využít ještě pro větší vzrušení, ať už při sexu, předehře, ale používám ho i k masturbaci. Je to všestranná pomůcka, a to se mi na něm líbí.
Héla, (19. 02. 2013 07:04) Reagovat
Já mám doma jedničku a hraju si s ní docela často. Zajímalo by mě, jestli je fakt dvojka o tolik lepší. Ráda bych jí vyzkoušela, ale nevím...Ještě promyslím.:)
Paja, (15. 04. 2013 16:30) Reagovat
8) Koupily jsme si jedničku v sexshopu, jako zvědavci. Ještě jsme neviděl, že to vibruje jak zbíječka :lol: Při prvním zavedení hrozně smíchu. Moc nám tam nedržel :oops: Po zapnutí sem nehnul ani prstem a už moje kopretinka vzdychala a kroutila se.To řvaní co udělala tahle věcička je k nezaplacení. Není to tolik, když to fakt funguje. Jen hledáme dobré polohy.Fakt doporučujeme.
Ála, (26. 06. 2013 13:40) Reagovat
Tyjo, docela přesvědčivý příspěvek. Já jsem právě uvažovala, jestli to má dost silné vibrace, protože ty mě fakt berou.:)
šarlotka, (04. 07. 2013 06:44) Reagovat
Hledáme také s partnerem něco, co by hodně vibrovalo. Na wevibe jsme už také koukali, ale asi jsme nekoukali na parametry nebo nevím. Netušila jsem, že to takhle vibruje, jinak by to byl můj horký favorit.
Julča, (02. 08. 2013 07:49) Reagovat
Já si ho tedy původně nevybrala kvůli vibracím, ale také mě příjemně překvapily. celkově je to hodně dobrá erotická pomůcka.
Katie, (20. 01. 2014 16:28) Reagovat
Samé dobré reference...Jsem fakt nalomená. No a taky z toho všeho čtení nadržená. Potřebovala bych nějakou pomůcku. Kdysi jsem měla doma jednoho vibrátora (obyčejného, už je to dávno), ale ani nevím, kam se poděl.
Mark, (06. 01. 2014 23:50) Reagovat
We-vibe jsem koupil ženě k vánocúm a říká,že je docela příjemný,ale,že by byl buhvíjak super uvnitř,to se říct nedá,takový prúměr,venku je Ok,jinak mě vyhovuje,ale koupil jsem ho přece ženě..
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty