Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Live test

Live test

R001

Live test

Sexshop Růžový slon otestoval tuto zajímavou novinku - revoluční We-Vibe II. Detailní a originální fotky i videa s živého testování paní Kamily a jejího manžela si můžete prohlédnout na celkem třech videích.
Více zde : Kamila testuje We-Vibe II.

We-Vibe 2 vibrátor z budoucnosti?

Tento zcela převratný vibrátor udělá z vašeho milování nezapomenutelný zážitek. We-Vibe 2 je všestranný, tak jako žádný jiný vibrátor, jelikož nabízí převratný způsob stimulace, totiž dokáže dráždit jak klitoris, tak bod-G a to zároveň, navíc se s ním můžete pohodlně milovat, no řekněte sami, už jste něco podobného viděli? O We-Vibe 2 se nemusíte starat, dokáže totiž pracovat zcela sám, nepotřebujete žádné popruhy, nepotřebujete ho držet rukama, We-Vibe 2 je také zcela bezdrátový, takže už vám nic nebude kazit Váš prožitek. Jelikož si to možná nedovedete představit, připravili jsme si pro Vás exkluzivní live test tohoto revolučního vibrátoru.

koupit-wevibe

Kvalita nadevše!

Za touto erotickou hračkou stojí firma Standard Innovation Corp, která We-Vibe vypustila do světa v roce 2008, od té doby se ho prodali tisíce kusů po celém světě. Díky skvělému provedení, kvalitnímu materiálu a také originální myšlence duálního stimulování získal We-Vibe také první cenu, jako nejlepší erotická pomůcka roku. Dokonce byl rozdán i těm nejslavnějším celebritám na předávání Oskarů v roce 2009 a věřte, že to byl pro mnohé určitě příjemný dárek.

We-Vibe je vyroben z velmi kvalitního a odolného lékařského silikonu, který je velmi měkký a přilnavý a tak vyhovuje každé ženě. U We-Vibe platí dvojnásob, že na velikosti nezáleží, jeho rozměry jsou na délku 8,5 cm a jeho šířka je kolem 2,8 cm. Váží pouhých 60 gramů, takže sotva jako Váš mobil. Uvnitř We-Vibe jsou umístěny dva malé motorky, které mají výkon, až 5OOO otáček za minutu, takže vibrace jsou opravu cítit! We-Vibe se pak dá lehce dobít. S We-Vibe si můžete užívat opravdu kdekoliv, je totiž voděodolný, no představte si to, moře, sluníčko a We-Vibe pod plavkami, no co chcete zažít víc? Díky svým rozměrům je vhodný i na cesty, takže si s ním užijete opravdu všude.

Jak používat We-Vibe?

Jak už jsme psali, připravili jsme si pro Vás live test, který Vám ukáže, kolika způsoby se dá vůbec We-Vibe použít. Pokud Vás zajímá trochu teorie, čtěte dále. We-Vibe je speciálně tvarováno pro použití uvnitř vagíny, jeho specifický tvar Vás možná překvapí, jelikož něco podobného jste asi těžko někde viděli, ale tento tvar má svůj účel a v kombinaci z velmi kvalitním materiálem, který je měkký a přizpůsobivý, se pro Vás používání We-Vibe stane jednoduchou záležitostí, je totiž nejen příjemné, ale také zcela jednoduché. Pokud si We-Vibe objednáte, určitě necháte své staré erotické pomůcky nadlouho ležet v šuplíku, jelikož We-Vibe Vám je nahradí, jelikož We-Vibe Vám poskytne vibrace na těch správných místech, je specificky tvarovaný a díky svým rozšířeným tkz: „Kapkám“ dokonale přilehne k tvaru Vaší vagíny, užijte si tak nevídanou duální stimulaci, jak bodu-G, tak i klitorisu. We-Vibe je tak dobře anatomicky tvarovaný, že se spolu s ním vejde do vagíny penis, či vibrátor, takže se s ním můžete také pohodlně milovat a We-Vibe bude stimulovat jak Vás, tak i partnera, kterému bude taková vibrující vagína způsobovat nevídanou rozkoš. We-Vibe se vám dokonale přizpůsobí, jakmile ho vsunete do vagíny, polštářek, nebo větší „kapka“, která má nestarost „stimulaci klitorisu“ se jemně přitiskne na Váš klitoris, vnitřní část We-Vibe pak dokonale obepne zónu kolem bodu-G a motorek uvnitř zajistí dostatečnou stimulaci těch správných částí, pokud k We-Vibe zasunete například i další vibrátor, či penis, zajistí pravidelné drážkování na spodní straně další stimulaci. To samé platí o drážkování na vrchní straně u klitorisu, pokud si budete ještě sama chtít zvýšit prožitek a na We-Vibe trochu přitlačit.

 

koupit-wevibe


Diskuse (2 komentáře)

anonym, (12. 08. 2011 19:13) Reagovat
"S We-Vibe si můžete užívat opravdu kdekoliv, je totiž voděodolný"Rozdíl mezi voděodolný a vodotěsný je velmi markantní.
Šárka, (06. 08. 2014 09:29) Reagovat
Tak to bych si taky dala líbit, i když v současnou dobu je to mimo mé cenové možnosti. Snad po létě, až nebude tolik výdajů. Nemám ráda podzim a tímhle vibrátorkem bych si ho mohla krásně zpestřit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty