Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat

Jak používat

Zde se dočtete pár rad, které mohou zdvojnásobit Vaše potěšení, které zažíváte při používání nového vibrátoru We-Vibe 2. generace.

 

  • Není doporučováno spolu s We-Vibe 2 používat při pohlavním styku lubrigační gel. Nechte všechno přirozeně bez jakýchkoliv gelů a zvlhčovadel. Užívejte si nový vibrátor a objevujte nové věci.
  • Nezvykněte si na jediný programovací stupeň, ale zkoušejte stupně a samotnou intenzitu střídat. Každý orgasmus, který prožijete bude jedinečný a originální. Uvidíte sami, stačí jenom libovolně střídat intenzitu a libovolné programy, které Vám vibrátor We-Vibe nabízí.
  • S vibrátorem můžete zkoušet libovolné polohy, ale není doporučováno zkoušet We-Vibe 2 aplikovat do zadku. Tedy není vhodné jej používat jako anální vibrátor. Kouzlo jeho používání je v tom, že masíruje jednak poštěváček, ale také velice známý a tolik hledaný bod G. Jeho účinkem budete zajisté překvapeni.
  • Jak je psáno o bod výše, polohy se s vibrátorem dají dělat všelijaké, ale pro silný a intenzivní zážitek se doporučuje poloha misionář, tedy klasická a všem zajisté známá poloha. Při této poloze se stimuluje jednak poštěváček, který otírá a masíruje jedna strana vibrátoru. Druhá strana vibrátoru se stará o samotný orgasmus a hlavně o vysílání jedinečných impulzů na bod G.
Venušiny kuličky jsou prastarou erotickou pomůckou. Skládají obvykle ze dvou silikonových koulí, které jsou spojené provázkem. Uvnitř každé venušiny kuličky najdeme druhou, menší kuličku z obvykle pevnémo materiálu, která při pohybu naráží na steny větší a tím rozvibrovává celý její povrch.

koupit-wevibe

 


Pevně věříme, že do budoucna tento skvělý a lehoučký vibrátor vyzkoušíte, oproti staré generaci je nový We-Vibe 2. generace zdokonalen hned v několika směrech. Pří vyvíjení je zde dbáno na komfort, ale hlavně na prožitek ze samotného sexu, který dokáže tento malinký vibrátor způsobit. Vibrátorů je opravdu celá řada. Liší se materiálem, velikostí a hlavně provedením. Ale jedinečný vibrátor We-Vibe 2. generace dokázal brilantně skloubit všechny tyto prvky do 62 gramového „prcka“, který Vás dokáže maximálně potěšit. Milujte We-Vibe 2, on bude milovat Vás!

 


Diskuse (20 komentářů)

Mark, (06. 01. 2014 23:53) Reagovat
:-)
Deniska, (04. 02. 2015 13:02) Reagovat
Já mám doma trojku a jsem s ní naprosto spokojená. Patří sice mezi dražší vibrátory, ale vyplatí se připlatit si. Sice asi ta trojka je ještě promakanější, ale myslím, že až takovej rozdíl to nebude.
Janko, (19. 07. 2015 16:20) Reagovat
Je to docela drahá hračka, ale reference jsou více než dobré. za kvalitu si holt člověk musí připlatit a člověk by si měl občas udělat radost a za oživení sexuálního života to taky rozhodně stojí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty