Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Seznámení s We-Vibe 2. generace

Seznámení s We-Vibe 2. generace

Od roku 2014 je v prodeji i novější verze We-Vibe 4

Pokud máte rádi erotické pomůcky a rádi s nimi experimentujete, rozhodně se začtěte do tohoto článku a budete příjemně překvapeni novým We-Vibe 2. generace, který je bez diskuzí opravdu jedinečný.

We-Vibe II je netradiční vibrátor, který dokonale uspokojil již několik miliónů žen. We-Vibe je vibrátor atypického tvaru, který dokáže přivést pocit maximálního blaha a uspokojení. Celková délka vibrátoru We-Vibe je osm centimentů a maximální průměr samotného vibrátoru jsou tři centimetry. Na vibrátoru We-Vibe je netradiční tvar – nepřipomíná totiž penis jako většina vibrátorů pro dámy.

NOVINKA : WeVibe II k dostání v barvě Ruby (červená), Teal (modrozelená) i původní modrá

We-Vibe II má atypický tvar, který dokáže masírovat klitoris, ale také dosáhnout dokonalého orgasmu, který bude způsobený jemním otíráním o bod G, který je pro ženy tolik eroticky naladěný. K análnímu používání se vibrátor We-Vibe nedoporučuje, ale pokud chcete s vibrátorem experimentovat, není problém. Zkoušet se dá cokoli.

Jak je zde psáno, vibrátor má opravdu atypický tvar a žádné varlata a přísavky, jako jsou u běžně používaných vibrátorů se u nového a jedinečného vibrátoru We-Vibe nevyskytují. Vibrátor je vyvíjen spíše k pocitu blaha a navození jedinečného a dlouhé orgasmu, který si žena může vychutnat každý den.

Při výrobě samotného vibrátoru se používal oblíbený a osvědčený materiál gel, silikon a latex, které jsou jak na dotek, tak na samotné používaní tím nejvhodnějším materiálem, který pro erotické pomůcky může být.

 

 

Pokud tedy máte dost obyčejných vibrátorů, které jsou ohrané jak svým designem, tak i použitém, neváhejte a vyzkoušejte revoluční We-Vibe, který dokáže navodit několik opravdu dlouhých orgasmů za sebou. Objednejte si tohoto 62 gramového „prcka“ a zpříjemněte si nejeden den a nejednu noc, kdy budete tento jedinečný vibrátor používat. Budete opravdu příjemně překvapeni a nikdy nebudete chtít zpětně používat ty „zastaralé“ vibrátory. We-Vibe je prostě pecka!

Na našem webu wevibe2.cz Vám představíme všechny je funkce a programy We-Vibe vč. názorného videa, vysvětlíme a názorně ukážeme použití We-Vibe v praxi, přidáme několik povídek a příběhů, najdete zde také recenzi a test We-Vibe a rovněž nabídneme možnost výhodné objednávky s okamžitou expedicí, poštovným a dárky zdarma.

V nabídce máme také jiné vibrátory pro ženy - vše s instruktážními videi.

 


Diskuse (92 komentářů)

MILENA, (30. 11. 2011 11:30) Reagovat
Nevěřím, že je to takový zázrak, jak tady všichni popisujete...
Karel, (15. 12. 2011 18:48) Reagovat
Dobrý den, smí se používat WE-VIBE II, i když na sobě budu mít jako muž prezervativ? Nehrozí roztržení? Díky za odpověď
LENKA, (05. 03. 2012 11:06) Reagovat
Já mám zkušenost s tím, že jednou při použití vibračního kroužku nám praskl kondom, ale těžko říct, jestli to byla náhoda, nebo jestli byl kondom kroužkem nějak více namáhaný.
Miriam, (19. 02. 2012 17:14) Reagovat
Nevíte prosím jestli tomu vadí piercing v klitorisu?
MÁJA, (23. 04. 2012 08:38) Reagovat
POdle mě by to vadit nemělo. zatrhnout by se to o we-vibe nemělo a jiný problém nevidím. Samozřejmě si to nedokážu pořádně představit, protože tenhle piercing nemám, takže to berte jen jako názor od amatéra.:)
Ifka, (21. 03. 2012 17:46) Reagovat
Tak tuhle hračičku už mám dlouho. :-) A nemůžu jinak něž mluvit v superlativech..Vždy spokojená...
OSDl, (30. 04. 2012 10:41) Reagovat
Zajímalo by mě, jestli je to takový zázrak jak všichni tvrdí.
TEREZKA, (24. 05. 2012 03:46) Reagovat
Zkus to a uvidíš. Já skutečně spokojená byla, ale je samozřejmě možné, že hračka nebude vyhovovat všem. každý je jiný.
MAGDALÉNKA, (01. 06. 2012 09:52) Reagovat
Těžko říct, ale myslím, že jsou i lepší modely. Hodně záleží, jaký má člověk erotogenní zóny.
Darka, (27. 06. 2012 08:29) Reagovat
Vyzkoušej a uvidíš. Záleží na tom, co se ti líbí, ale já jsem také spokojená. Je to dobrá hračka vhodná k masturbaci i k předehře.
FRÁŇA, (28. 05. 2012 08:06) Reagovat
Mladá si ho vybrala k narozeninám. Taky si mohla vybrat nějaký levnější model, tak doufám, že to aspoň bude dobrý a že bude spokojená.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty