Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Příběhy Vlhká noc s We-Vibe 2. generace

Vlhká noc s We-Vibe 2. generace

Je mi dvacet let a jsem pořád sama, bez přítele. Sice jsem se několikrát snažila navázat známost, ale marně. Takže mi nezbývá nic jiného, než si vystačit sama. K „potěšení“ mi stačí několik erotických pomůcek, které jsem si nakoupila. V šuplíku u postele jich mám několik, takže kdykoliv to na mě přijde, sáhnu do šuplíku a dopřeji si rozkoš.

Chtěla jsem svojí sbírku erotických pomůcek trošku rozšířit a objednala si nový vibrátor We-Vibe 2. Na internetu jsem si přečetla několik velice kladných recenzí, které mě navnadili k jeho samotné koupi. Když přišel balíkem domů, ihned jsem ho důkladně prostudovala. Byla jsem celkem překvapené.

 

Jedno v noci „to na mě přišlo“. Chtěla jsem se trošičku uvolnit a nenapadlo mě nic jiného, nežli sáhnout po nové hračce v podobě We-Vibe 2. Pohodlně jsem se zachumlala do pelíšku a do své již krásně rozehřáté mušličky jsem si pomalinku zasunula vibrátor. Zkoušela jsem různě nastavovat a kombinovat jeho programy, až jsem zůstala na jednom, který mě doslova dostal. Nečekala jsem, že zážitek s vibrátorem může být až takhle silný.

 

Celá jsem se vlnila, potichoučku sténala a jemně se dráždila po celém těle. Byla jsem dokonale uvolněná, jedna strana vibrátoru mi příjemně masírovala poštěváček a druhá strana mi pulsovala uvnitř mé krásně tekoucí mušličky. Změnila jsem program a intenzitu vibrace a nestačila jsem se divit. Celý vibrátor se sám od sebe začne chovat naprosto jinak a dokáže navodil úplně odlišný pocit z používání.

 

Celou noc jsem nedělala nic jiného, než překlekávala programy, které v sobě We-Vibe 2. generace skrývá. Byla jsem celá žhavá a chtěla víc a víc. Cítila jsem se dokonale a uvolněně a to jen díky malinkému vibrátoru zasunutém v mé krásné mušličce.

koupit-wevibe

 


Vibrátor používám již několik dní a každé jeho použití je originální. To na vibrátoru miluji ze všeho nejvíce.

Masturbátory pro muže značky FLESHLIGHT, Tenga a další umělé vagíny pro každodenní masturbaci.

 

 

 


Diskuse (1 komentář)

Terka, (28. 12. 2012 19:00) Reagovat
jj, příběh we-vibe se píšou samy. Také bych mohla psát. A že už jsem jich zažila dost.:) Ještě, že erotické pomůcky jsou. Na chlapy se nedá vždy spolehnout.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty