Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Příběhy Příjemné vstávání s We-Vibe 2. generace

Příjemné vstávání s We-Vibe 2. generace

Představte si následující situaci, kterou bych Vám zde v tomto článku chtěla přiblížit. Miluji to ráno, když se probudím po krásném a ničím nerušeném spánku do nového dne. Dokonalý pocit se probudit vedle přítele, který si ještě pochrupává a užívat si jeho přítomnost. Jelikož je ráno, kdy je největší chuť k sexu. Ano? Bezesporu. Hned po ránu, když je člověk vyspalý, odpočatý a celkově v dobré náladě po dlouhém spánku má neskonalou chuť se milovat a dovádět.

Když se oba probudíme, přitulíme se, ale v tom se najednou začneme jemně dráždit. Jeho ruka jede pomalinku od krku níž a níž. Když mi hladí bříško, je mi jasné co se bude odehrávat následovně. Ručka šmátralka jede čím dál tím níž, až se jeho dlouhé prsty dotýkají mé voňavé mušličky, která je neskutečně žhavá a připravená užít si krásný orgasmus.

 

Jeho dráždění mu opětuji a držím v ruce jeho penis, hraji si s ním, poklidně, pomalinku a jemně. Nestačila jsem se divit, když mi do mušličky začal pomalinku vsouvat malinký vibrátor We-Vibe 2. Dokonale uvolňující pocit.

 

Zvolil program, překlopil mě na bříško, nohy dal směrem vzhůru, jakoby do tvaru písmene „V“ a pomalinku mi do mušličky začal vsouvat penis. Byl to neskutečný pocit. We-Vibe mi venkovní stranou dráždil poštěváček a přítelův penis, který se otíral o pulzující vnitřní stranu vibrátoru mi navodil skvělý pocit.

 

Robertky nebo-li umělé penisy najdete na webu robertky.cz. Přemýšlíme-li o koupi nějakého "robertka" nebo-li vibrátoru pro ženy, určitě se musíme zamyslet nad tím, zda mechanické dildo nebo vibrátor. Vibrátory všeho druhu pro muže i ženy mají vibrační motorek. Vibrátory pro ženy jsou nejprodávanější erotické pomůcky. Různé velikosti, materiály i tvary, značky We-Vibe, LELO, Fun Factory, Vibetherapy a další. Přehledně rozdělené vč. videa s použitím.

Jemné a dlouhé milovaní za pomoci malinkého vibrátoru nám dokáže oběma zpříjemnit sex, který si dopřáváme. Pokud jste zapřísáhlí, že žádné erotické pomůcky při sexu používat nebudete, rozhodně své uvážení přehodnoťte a pořiďte si We-Vibe 2. generace.

koupit-wevibe


 

Klasické vibrátory jsou již dávno pasé. Na scénu přicházejí malinké vibrátory, které mají nespočet funkcí a programů. Stimulují jednak poštěváček, ale také bod G, který ve výsledku zněkolikanásobní prožitek ze sexu.


Diskuse (1 komentář)

Miluška, (20. 02. 2013 09:52) Reagovat
Vzrušující povídka...Ze závěru: Neřekla bych, že klasické vibrátory jsou úplné pasé, ale je fakt, že není na škodu si pořídit i trošku netradiční pomůcku. Wevibe2 vypadá hodně dobře.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty