Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Příběhy Neskutečné hrátky s We-Vibe 2

Neskutečné hrátky s We-Vibe 2

Mám již rok přítele, kterého jsem chtěla na naše výročí trošku překvapit. Zpočátku jsme nevěděla jak a čím, ale po chvilce uvažování a váhání jsem nakonec koupila nový vibrátor We-Vibe 2. generace.

 

 

Kromě romantické večeře při svíčkách a samozřejmě ve dvou nás doma pod peřinou čekalo překvapení, ano nový vibrátor. Celkem jsem se bála toho, jak přítel zareaguje na to, že jsem si pořídila „pomocníka“, ale to jsem nevěděla, co bude následovat.

 

Když jsme přišli domů, hned za dveřmi mě přítel začal vášnivě líbat a dráždit, je jasné, že jsem jeho choutky opětovala. Když jsme se dostali do postele, rozbalila jsem vibrátor a ukázala jej příteli. Chvilku nechápavě koukal, ale když pochopil, že si tohoto malého „pomocníka“ pouze zasunu do mé mušličky a sex můžeme provozovat dále, nebránil se a pomohl mi samotný We-Vibe zasunout. Nastavili jsme ten nejintenzivnější program, který ze sedmi vybraných programů nastavit jde a začali se milovat.

 

Dilda jsou o jednoduché náhrady mužského penisu. Dilda mají vždy falické znaky, přesto však nemusí být věrnou kopií údu. Dilda jsou mechanické pomůcky, tzn. bez vibrace.

Nejdřív jsem se cítila stejně jako při „normálním“ sexu bez nijakých pomůcek, ale po chvilce to přišlo. Ten jedinečný pocit, který mi masíroval poštěváčka a do toho penis, který se jemně otíral o latexový povrch vnitřní části vibrátoru. Sex a vibrátorem We-Vibe 2 je naprosto něco jedinečného. Doslova mě nažhaví k neskutečnému výkonu, který jsem schopna v posteli předvést.

 

Opravdu jsme byli oba z tohoto malého zázraku uneseni a jinou erotickou pomůcku, tedy kromě erotického prádla a masážních olejíčků již nepotřebujeme. Se vším si vystačíme díky tomuto malému vibrátoru, který jednak dráždí poštěvák, ale zároveň se otírá o penis, který tím pádem zdvojnásobuje celý účinek vibrátoru.

koupit-wevibeDnes mohu říci, že při většině sexu, který si dopřáváme nám dělá společnost tento „malý pomocník“. Malý pomocník, který zastane opravdu mnoho. ;-)


Diskuse (1 komentář)

Anny, (22. 07. 2013 05:04) Reagovat
Hm...Hned má člověk větší chuť vyzkoušet nějakou novou erotickou pomůcku. Četla jsem už na víc místech, že ženský jsou s touhle hračičkou spokojené. Mám na ní také spadeno...:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © We-Vibe 2
Kontakty